1. Game Of Thrones

  Game Of Thrones

  IMDb : 8.2 8 Bölüm

  Westeros denilen bir dünya burası. Dönem dönem yazların kışlara oranla çok kısa sürdüğü, ama bitmeyecek kadar uzun kışların da yaşandığı bir coğrafya. Krallık bir şehirden, Demir tahttan idare ediliyor. Bölgelerde ise krala yemin ederek sadık yaşayan aileler, bu ailelerin başında lordlar ve yine lordlara yemin ederek sadık yaşayan halklar var. En köklü lordluk yaşadıkları topraklar kadar soğuk ve sert yaradışlı olan Starklar. Starklar Kıştepesi kalesinde yaşıyorlar. Zaten en büyük bölge olan kuzey, aynı zamanda krallığın da koruyucusu konumunda. Kuzeyin en ucuna Kışyarı denilen buzdan bir duvar örülmüş. Burada gece nöbetçileri yaşamakta. Gece nöbetçileri genellikle ölümle cezalandırılmış mahkumlardan ya da kendisinden ve ailesinden kaçan asillerden oluşturuluyor. Onlar bir tür yeminle ölene kadar gece nöbetine bağlı yaşıyorlar ve evlenemiyorlar.Game Of Thrones Yabancı Dizi İzle 
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.2   306

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Game of Thrones
  •  İlk Yayın Tarihi: 17.04.2011
  •  Bölüm Süresi: 60 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.hbo.com/game-of-thrones
  •  Ülke:
  •  Kanal: HBO
 1. Game of Thrones Final Fragmanı Yayınlandı
    1 hafta Önce   38
  Game of Thrones Final Fragmanı Yayınlandı Ve beklenen gün geldi çattı! Efsane dizi “Game of Thrones”, 8. sezon 6. bölümü ile final yapıyor!19 Nisan Pazar gecesi “Game of Thrones” 8. sezon, 6. bölümü ile final yapacak. Uzun zamandır merakla beklenen final bölümü ile, bir efsanenin bitişini gözler önüne serecek olan dizinin, son bölüm fragmanı da izleyicinin beğenisine sunuldu. Spoiler vermeden, sizlere bu haberi vermek çok kolay olm...
  Game of Thrones’un 4. Bölümü İnternete Sızdı!
    2 ay Önce   340
  Game of Thrones’un 4. Bölümü İnternete Sızdı! Fenomen diziden sızıntılar bitmiyor.
  Game of Thrones’dan yeni fragman geldi!
    2 ay Önce   493
  Game of Thrones’dan yeni fragman geldi! HBO ekranlarında 16 Temmuz tarihinde yedinci sezonuyla tekrar izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Game of Thrones için yeni bir fragman daha yayımlandı.
  İşte Game of Thrones 7. Sezon fragmanı!
    2 ay Önce   463
  İşte Game of Thrones 7. Sezon fragmanı! HBO’nun dünya genelinde büyük bir izleyici kitlesi bulunan Game of Thrones dizinin 7. sezonu için merakla beklenilen fragman yayınlandı. İşte Game of Thrones 7. Sezon fragmanı!
  Bir videoda 150 bin ölüm!
    2 ay Önce   368
  Bir videoda 150 bin ölüm! Dünyanın en popüler dizilerinden olan Game of Thrones, bugüne kadar binlerce ölüm gördü. Peki tüm bu karakterlerin ölümlerini tek videoda izlemek ister misiniz?
Background
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı