Kardeşim Benim 2 için Geri Sayım Başladı

Kardeşim Benim 2 için Geri Sayım Başladı

  18 Ekim 2017

  3192 Okunma

"Kardeşim Benim 2" 24 Kasım’da sadece sinemalarda olacak!

Kardeşim Benim 2 için geri sayım sürerken, set günlerinden kalan eğlenceli kareler de sinemaseverlerle buluşuyor. 2016 yılının en çok izlenen ikinci yapımı olan ve iki kardeşin aralarındaki bağı yeniden inşa etmelerinin sürecini müzahla harmanlayan Kardeşim Benim'in devam halkasının çekimleri sırasında hayranların flaşları durmak bilmedi!

4 hafta boyunca hem yollarda hem de çekimlerin yapıldığı Kapadokya ve Rize’de, filmin başrol oyuncuları Burak Özçivit ve Murat Boz hiçbir hayranını kırmadı, herkesle bol bol fotoğraf çektirdi. 

Yakışıklı kardeşler Hakan ve Ozan'ı canlandıran Burak Özçivit ve Murat Boz'un bir kez daha başrollerini üstlendiği devam halkasının kadrosunda Ferdi Sancar, Leyla Feray, Pınar Deniz, Korhan Herduran, Hakan Karsak, Ozan Çelik, Sezgi Mengi, Engin Şenkan ve Ayhan Taş da bulunuyor. 

Filmin yönetmen koltuğunda ilk filmin yönetmeni Mert Baykal otururken, filmin senaryosunda da ilk filmin senaristi Zafer Külünk'ün imzası var. Filmin görüntü yönetmenliğini ise Tolga Çetin üstleniyor.

BRK´S Production ve TAFF yapımı "Kardeşim Benim 2", 24 Kasım'da sinemalarda!

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha